Сет брусна хартија делта за дрво и метал, 20пар, P180-P400 83мм

Сет брусна хартија делта за дрво и метал, 20пар, P180-P400 83мм
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803832
EAN: 8595126970303
Достапност: На залиха
99 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...