Бургија SDS PLUS, ∅20x600mm,за бетон и ѕид

Бургија SDS PLUS, ∅20x600mm,за бетон и ѕид
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801742
EAN: 8595703601958
Достапност: На залиха
790 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...