Бургија SDS PLUS, ∅22x460mm,за бетон и ѕид,

Бургија SDS PLUS, ∅22x460mm,за бетон и ѕид,
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801743
EAN: 8595703601965
Достапност: На залиха
790 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...