Клешта за затегнување метални стеги,максимална ширина на лента од 12 mm

Клешта за затегнување метални стеги,максимална ширина на лента од 12 mm
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8856201
EAN: 8595126993883
Достапност: На залиха
2.190 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...