Острилка дијаманска за ножеви 26см, П400

Острилка дијаманска за ножеви 26см, П400
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8855400
EAN: 8595126993821
Достапност: На залиха
1.390 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...