Сајла за чистење одвод, растеглива, 5m x ∅6mm, EXTOL PREMIUM

Сајла за чистење одвод, растеглива, 5m x ∅6mm, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8859014
EAN: 8595126949675
Достапност: На залиха
420 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри:: 5m x ∅6mm

Loading...
Loading...
Loading...