Куфер за алати алуминиумски, 460x330x150mm, сребрена боја

-10% Куфер за алати алуминиумски, 460x330x150mm, сребрена боја
Код: 9703
EAN: 8595126964364
Достапност: На залиха
2.990 ден. 2.690 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: 460x330x150mm, сребрена боја

Loading...
Loading...
Loading...